Пляжный отдых | Экскурсионные туры | Лечебные туры | Экзотический отдых | Зимний отдых | Круизы | Детский отдых | Туры на выходные
 
   
 

 Правила перевозки животных на борту а/к МАУ NEW!

 
Зображення 3 з 297
 

10.5 Перевезення тварин в салоні ПС

10.5.1 Загальні положення
Домашні тварини в салоні ПС це:
Дрібні свійські тварини, як то: собаки, кішки, співочі птахи;
Інші дрібні домашні теплокровні тварини, такі як морські свинки, хом’яки та кролі;
Службові тварини - спеціально навчені собаки, що супроводжують сліпих або глухих пасажирів та перевозяться у салоні ПС.

Перевезення тварин на рейсах МАУ регулюється відповідними правилами щодо ввозу, вивозу та транзиту, встановленими відповідними державними органами (одержання інформації через TIM/TIMATIC).
Перевезення тварин відбувається за умови, що пасажир бере на себе повну відповідальність за тварину.
МАУ не несе відповідальності за одержані твариною пошкодження, хворобу або смерть, крім випадків навмисних дій персоналу МАУ або її агентів, що призвели до цих подій.
МАУ не несе відповідальності, якщо наступає відмова відповідних державних органів у ввезенні, вивезенні чи транзиті тварин.
Перевезення домашніх тварин можливе лише у супроводі повнолітніх пасажирів за попереднім погодженням з МАУ.
Для здійснення перевезення пасажир повинен забезпечити наявність наступних документів:
Дозвіл на вивіз, ввезення або транзит для тварини;
дійсну медичну довідку, свідоцтво про вакцинацію та інші документи, які вимагаються спеціалізованими службами по дотриманню санітарних та карантинних правил в країнах вивозу, ввозу або транзиту.

10.5.2 Основні умови перевезення тварин у салоні ПС
Такі умови мають виконуватись:
Перевезення тварин або птахів у салоні ПС можливе лише за попередньою згодою МАУ (запит на перевезення SSR PETC повинен бути підтверджений підрозділом контролю бронювання).

Тварина повинна бути:

1. чиста і здорова

2. поміщена у спеціальний контейнер, що захищений від проникнення рідин та запахів (допускається перевезення тварин у м’яких корзинах, дорожніх сумках, що спеціально призначені для перевезення дрібних тварин у салоні ПС).

Загальна вага контейнера з твариною не повинна перевищувати 5 кг.

Розміри контейнера не повинні перевищувати 115 см за сумою 3-х вимірів (довжина + ширина + висота).

Контейнер повинен перевозитись під наглядом його власника на руках або під сидінням переднього крісла. Не допускається перевезення контейнера на сидінні крісла.

МАУ має право відмовити у перевезенні тварини в салоні ПС, якщо одна або більше з приведених умов не виконується.

10.5.3 Обмеження по кількості тварин на одному рейсі
Дозволяється перевезення (максимум):
 1 контейнеру в бізнес класі
 2 контейнерів в економічному класі

При цьому необхідно, за можливості, розміщувати їх в салоні ПС таким чином, щоб вони знаходились якомога далі один від одного та якомога ближче до задніх рядів.
Пасажир може перевозити не більше одного контейнера з твариною. Однак, дозволяється перевезення в одному контейнері двох або більше тварин при умові, що вони мирно співіснують та не перевищені встановлені норми по вазі та розмірах контейнера.
Місце для пасажира, що перевозить тварин в салоні ПС, не повинно бути надано в аварійному ряду та в салоні економічного класу - біля шторок/ переборок.

10.5.4 Оплата за перевезення тварин
Загальна вага тварини і контейнера не включається в норму безоплатного провозу багажу.
Перевезення тварин в салоні ПС завжди підлягає оплаті згідно з діючими в МАУ тарифами для понаднормативного багажу.
Перевезення тварин в салоні ПС сплачується за ваговою системою (Weight concept) як за понаднормативний багаж та за поштучною системою (Piece concept) як за додаткове місце багажу згідно діючих тарифів МАУ.
Оплата за перевезення тварин в салоні ПС оформляється:
 квитанцією платного багажу або
 квитанцією різних зборів (МСО).
 

10.5.5 Процедури обслуговування в аеропорті
При реєстрації пасажирів, які подорожують з тваринами потрібно дотримуватись наступних рекомендацій:
 перевірити правила, викладені в TIM/TIMATIC, щодо перевезення тварин в країни призначення та транзиту. У випадку виявлення невідповідності звернутися до представника МАУ або представника обслуговуючої компанії для прийняття рішення.

 перевірити наявність у пасажира дозволу на перевезення тварини, дійсної медичної довідки, свідоцтва про вакцинацію та інших документів, які вимагаються спеціалізованими службами по дотриманню санітарних та карантинних правил в країнах призначення та транзиту. У випадку невідповідності доправити пасажира до Пункту Державного Ветеринарно-Санітарного контролю та нагляду на кордоні та транспорті (в аеропорту Бориспіль);

Примітка: Див. Додаток А-17.
якщо відсутнє бронювання на перевезення тварини в салоні ПС, перш ніж здійснити реєстрацію, необхідно впевнитись, чи не буде перевищена встановлена кількість тварин для перевезення в салоні ПС за відповідним класом обслуговування;

впевнитись в тому, що розміри контейнера та його вага включно з вагою тварини не перевищує встановленої норми. При перевищенні встановленої норми тварина повинна бути оформлена до перевезення в якості багажу (AVIH).

Примітка: Див. розділ 10.5.2;
ввести інформацію про перевезення тварин в салоні ПС в систему реєстрації PETC та вказати кількість контейнерів з тваринами і загальну вагу тварин включно з вагою контейнерів, наприклад: PETC2/10 (2 контейнери з тваринами загальною вагою 10 кг.)

зробити відмітку “PETC… kg” (загальна вага тварини та контейнера) в польотному купоні авіаквитка окремо від відмітки про інший понаднормовий багаж;

доправити пасажира в касу для здійснення оплати за перевезення тварини;

поінформувати пасажира про правила поведінки у салоні ПС та про необхідність тримати тварину в контейнері під час усього польоту.

 
 
Turtess Travel - туроператор по Турции, Египту и Таиланду.
PEGAS Touristik

Натали Турс
Отзывы туристов об отелях и туроператорах
 


Схема проезда | Контакты
cоздание сайта